İade ve Garanti Şartları

Garanti

www.madamruj.com 'da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ve ürünün orijinal ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Teslimat

www.madamruj.com tüm Türkiye'ye ürün satışı gerçekleştirmektedir. Siparişleriniz ödemenizin elimize ulaştığı andan itibaren 5 (beş) iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin işlem süreci, sipariş onay e-postanızı aldıktan sonra başlar. Siparişiniz kargoya teslim edildiği anda tarafımızdan kargo takip numarasını içeren bir e-posta alırsınız. Böylece siparişinizin nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Resmi tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatillerinde, kargo dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyatlarımız tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda Madamruj.com, müşterilerine bilgi maili ile duyuruda bulunur.

İade Hakkı


Satın aldığınız ürünleri, tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde iade edebilirsiniz. Geri gönderilmeden önce tüm iadelerin yetkili olması gerekir. Sipariş Geçmişi sayfanıza gidip sipariş verme tarihinden itibaren 7 gün içinde bir geri dönüş yetkilendirme numarası isteyebilirsiniz. Aynı süre içinde bize e-posta veya telefon ile bildirimde bulunmalısınız. Mal orijinal haliyle ve orijinal etiketleri eşliğinde iade edilmelidir. Hasar gören mal reddedilebilir ve Madamruj.com'un takdirine bağlı olarak müşteriye geri gönderilebilir. Ürünün yanında kampanyalı hediyeleri gönderilmişse, bu hediyeler de orijinal durumuyla iade kutusuna eşlik etmelidir. İade talebinizi teyit ettikten sonra, iade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, tekrar satılabilirliğe uygun olarak ambalajının bozulmamış olması şarttır. İade etmek istediğiniz ürünle beraber size gönderilen faturanızı ve kargo fişini de ekleyerek iade edebilirsiniz. İhbarın ulaşmasını takip eden 14 (ondört) gün içinde ürün bedeli tarafınıza iade edilir ve 14 (ondört) günlük süre içinde ürün iade alınır. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün, teslimat bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Siparişinizin iptal talebi; sipariş kargoya verilmeden önce bize ulaştıysa, herhangi bir ek masraf talep edilmeyecektir. İptal talebiniz, ilgili sipariş kargoya verildikten sonra bize ulaştıysa, kargo masrafları ALICIya aittir. Tüm iade ve iptal işlemlerinde, satın alınan mal/mallar havale veya eft yolu ile ödenmişse, banka transfer masrafları ALICIya aittir. Bu kesinti yapılarak iade ücreti ALICIya gönderilir.

İade yetkilendirme numarası paketin dışına açıkça yazılmalıdır. Buna ek olarak, geri dönüşlerde bir kargo takip numarası da birlikte gönderilmelidir; çünkü gecikmiş veya kayıp paketlerden sorumlu değiliz. İade yetkilendirme numarası olmadan alınan veya yukarıdakilere uymayan herhangi bir geri ödeme, Madamrujcom'un takdirine bağlı olarak reddedilebilir.

Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler


Kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır. Orijinal haliyle ve orijinal etiketleri eşliğinde iade edilmelidir.


Ürün, alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
Miktar
Toplam
Alışveriş Sepetinizde 0 ürün var. Alışveriş Sepetinizde 1 ürün var.
Ürünün Değeri
Toplam Kargo Ücreti  Sepette Belirlenecek
Toplam
Alışverişe Devam Et Ödeme Sayfasına Geç